Kategoria: Blog

Minął rok! Co się działo przez ten czas? Wasze ulubione plecaki na laptopa!

Minął oficjalny rok sklepu! 

Wiele wydarzyło się przez ten czas. Oczywiście jako firma z rękodziełem, mówi się, że pierwszy rok jest najtrudniejszy. Hmm.. czy mogę powiedzieć, że było trudno? Pewnie, że tak!
Najważniejsze jest to, aby się nie poddawać, więc działam dalej! Na wstępie chciałabym Tobie podziękować! Właśnie Tobie, gdyż jesteś właśnie w tym miejscu, czytasz to, więc w jakiś sposób doceniasz moją pracę.

Continue reading „Minął rok! Co się działo przez ten czas? Wasze ulubione plecaki na laptopa!”

Wakacje z plecakiem! Jaki wybrać plecak na wakacje? Duży, mały a może worek?

Okres wakacyjny w pełni. Dlaczego plecak? Z prostego powodułatwo i szybko można założyć sobie na plecy, jest w miarę równo rozłożony ciężar wszystkiego, co się w nim znajduje. Plecak jest najlepszym rozwiązaniem na wycieczkę. Pomieści on wszystkie niezbędne przedmioty, a przy okazji pozostawi wolne ręce, w których możesz trzymać np. aparat, telefon lub mapę. Dzięki czemu nie musisz co chwilę odkładać swojego bagażu po to, aby np. sięgnąć portfel, butelkę wody, a także możesz swobodnie prowadzić rower. Plecak musi być wygodny, pojemny, użyteczny i stylowy. Continue reading „Wakacje z plecakiem! Jaki wybrać plecak na wakacje? Duży, mały a może worek?”

„Warto jeździć z kulturą” czyli akcja ZTM w Poznaniu. Co ma wspólnego z plecakami?

Nie wiem, czy słyszeliście o tej akcji, czy jeszcze nie? Pewnie nasuwa się pytanie, o co chodzi i dlaczego piszę to na blogu sklepu z plecakami? Spokojnie! Już wyjaśniam 😀
Jakiś czas temu natknęłam się na hasło „Warto jeździć z kulturą”. Dotyczyło to Poznania, ale uważam, że możemy podpiąć do każdego miasta z komunikacją miejską. Cała akcja skupia się właśnie na zachowaniach w tramwajach czy autobusach. Jest wiele punktów opisujących właściwe maniery. Szczerze powiem, są takie, które były dla mnie oczywiste, ale i takie, o których nie pomyślałam. Te punkty, które są ważne dla mnie, ze względu na to co robię, gdzie jestem, opiszę tu. Jeżeli macie ochotę poczytać o tym więcej, to zapraszam na stronę Zaklepka.pl.

Akcja ZTM pod tytułem „Warto jeździć z kulturą”

No to zaczynamy!! Bardzo ważny punkt: PODRÓŻ Z BAGAŻEM
Continue reading „„Warto jeździć z kulturą” czyli akcja ZTM w Poznaniu. Co ma wspólnego z plecakami?”

Plecak na prezent! Wygraj plecak retro damski lub męski.

Na naszym fanpagu na Facebooku organizowany jest konkurs, w którym oczywiście do wygrania będzie nasz plecak. Wygraną można sobie wybrać, a nawet powiem, że trzeba!! W tym świątecznym okresie konkursy i prezenty są bardzo chętnie odbierane. A co trzeba zrobić, aby wygrać Główną Nagrodę?

Zasady konkursu Oddaj Plecaka

Naszym motywem przewodnim, jest podróż, życie w mieście, lub na peryferiach. Chcemy, aby plecaki mogły towarzyszyć w tym życiu, w tej miejskiej przygodzie. Czy to do pracy, do szkoły czy po prostu za miasto lub do lasu. Przygodą może być codzienne życie, może to być sport ekstremalny lub zaproszenie ukochanej na kawę!

Czekamy na Waszą interpretację!  Continue reading „Plecak na prezent! Wygraj plecak retro damski lub męski.”

Czarny Piątek w Polsce. Kiedy wypada Black Friday 2018?

Coraz bardziej znany, lubiany, a przede wszystkim wyczekiwany dzień w roku! Skąd się wziął i dlaczego akurat ten dzień jest taki ważny? A o czym mowa? Oczywiście o Czarnym Piątku, nie takim smutnym jak pasuje do nazwy ale piątku, który przyszedł z kultury zachodniej, a dokładnie ze Stanów zjednoczonych – Black Friday. Kiedy przypada ten dzień, co się będzie działo i jakie niespodzianki szykuje dla Was OddajPlecaka.pl znajdziecie w tym artykule!

Continue reading „Czarny Piątek w Polsce. Kiedy wypada Black Friday 2018?”

Pranie Washpapy – Jak dbać o plecak?

Do szycia naszych plecaków używamy Washpapy, czyli papieru wodoodpornego. Rozpisaliśmy się o nim w naszym poprzednim artykule: „Co to jest Washpapa„. Dlaczego akurat korzystamy z tego materiału? To proste! Nie chcemy korzystać ze skóry zwierzęcej, mimo tego, że wygląda ładnie, dostojnie. Jesteśmy obrońcami tych biednych zwierzątek. Washpapa jest idealnym rozwiązaniem w tym temacie. Wygląda bardzo naturalnie. Z biegiem czasu i przy użytkowaniu staje się piękną imitacją skóry. Poza tym, korzystając z naturalnej skóry nasze plecaki byłby by o wiele droższe, a to nie o to chodzi 😉

Continue reading „Pranie Washpapy – Jak dbać o plecak?”

Co to jest Washpapa? Washable Kraft Paper zamiast naturalnej skóry

Mówimy na to różnie, Washpaper, Washpapa czy Washable kraft paper. Jest to oczywiście to samo, czyli papier, który można prać. Dla niektórych może się to wydawać dość dziwne, bo po co prać papier i do czego to wykorzystać? Jeżeli spotykacie się z tym terminem po raz pierwszy, poniżej wyjaśniamy co to jest Washpaper, jakie są rodzaje i dlaczego jest taki super!

Continue reading „Co to jest Washpapa? Washable Kraft Paper zamiast naturalnej skóry”