Kategoria: Blog

Czarny Piątek w Polsce. Kiedy wypada Black Friday 2018?

Coraz bardziej znany, lubiany, a przede wszystkim wyczekiwany dzień w roku! Skąd się wziął i dlaczego akurat ten dzień jest taki ważny? A o czym mowa? Oczywiście o Czarnym Piątku, nie takim smutnym jak pasuje do nazwy ale piątku, który przyszedł z kultury zachodniej, a dokładnie ze Stanów zjednoczonych – Black Friday. Kiedy przypada ten dzień, co się będzie działo i jakie niespodzianki szykuje dla Was OddajPlecaka.pl znajdziecie w tym artykule!

Continue reading “Czarny Piątek w Polsce. Kiedy wypada Black Friday 2018?”

Pranie Washpapy – Jak dbać o plecak?

Do szycia naszych plecaków używamy Washpapy, czyli papieru wodoodpornego. Rozpisaliśmy się o nim w naszym poprzednim artykule: “Co to jest Washpapa“. Dlaczego akurat korzystamy z tego materiału? To proste! Nie chcemy korzystać ze skóry zwierzęcej, mimo tego, że wygląda ładnie, dostojnie. Jesteśmy obrońcami tych biednych zwierzątek. Washpapa jest idealnym rozwiązaniem w tym temacie. Wygląda bardzo naturalnie. Z biegiem czasu i przy użytkowaniu staje się piękną imitacją skóry. Poza tym, korzystając z naturalnej skóry nasze plecaki byłby by o wiele droższe, a to nie o to chodzi 😉

Continue reading “Pranie Washpapy – Jak dbać o plecak?”

Co to jest Washpapa? Washable Kraft Paper zamiast naturalnej skóry

Mówimy na to różnie, Washpaper, Washpapa czy Washable kraft paper. Jest to oczywiście to samo, czyli papier, który można prać. Dla niektórych może się to wydawać dość dziwne, bo po co prać papier i do czego to wykorzystać? Jeżeli spotykacie się z tym terminem po raz pierwszy, poniżej wyjaśniamy co to jest Washpaper, jakie są rodzaje i dlaczego jest taki super!

Continue reading “Co to jest Washpapa? Washable Kraft Paper zamiast naturalnej skóry”