Czarny Piątek w Polsce. Kiedy wypada Black Friday 2018?

Coraz bardziej znany, lubiany, a przede wszystkim wyczekiwany dzień w roku! Skąd się wziął i dlaczego akurat ten dzień jest taki ważny? A o czym mowa? Oczywiście o Czarnym Piątku, nie takim smutnym jak pasuje do nazwy ale piątku, który przyszedł z kultury zachodniej, a dokładnie ze Stanów zjednoczonych – Black Friday. Kiedy przypada ten dzień, co się będzie działo i jakie niespodzianki szykuje dla Was OddajPlecaka.pl znajdziecie w tym artykule!

Czarny Piątek 2018!

Jest to jeden taki dzień w roku, w którym panuje zakupowe szaleństwo na całym świecie. Sklepy wystawiają swoje produkty w zaskakująco niskich cenach. Panują promocje, których przez cały rok możemy nie doświadczyć. Akcja ta przyszła do Polski ze Stanów Zjednoczonych, tam co roku w ostatni piątek listopada odbywa się właśnie Czarny Piątek. Rozeszło się to później na Kanadę i Wielką Brytanie. W Polsce Czarny Piątek nie był jeszcze tak popularny parę lat temu, jednak jest coraz większe zainteresowanie. Na ten dzień czekają nie tylko klienci ale również sklepy, które liczą na większą sprzedaż i rozpoznanie marki, szczególnie mowa tu o mniejszych przedsiębiorcach 🙂

Najchętniej w tym dniu kupowane są sprzęty elektroniczne. Ich cena na co dzień jest wysoka, dodając do nich spory rabat można kupić telewizor, laptop, czy telefon w naprawdę ciekawej cenie. A jeszcze sprzęt AGD jest kupowany masowo własnie w Czarny Piątek. Nie ma się co dziwić, jeżeli jest coś co potrzebujemy, to warto poczekać i zobaczyć jakie ceny zaoferują nam sprzedawcy.

Kiedy wypada Czarny Piątek (Black Friday) w Polsce?

Wszędzie znajdziecie informację, że jest to ostatni piątek listopada, ale w tym roku to przecież są Andrzejki – więc nie możemy robić imprezy i zakupów jednocześnie, prawda?

W roku 2018 tym dniem będziemy cieszyć się w przedostatni piątek listopada, czyli 23 listopada.

Nie przegapicie tego dnia, na tę chwilę sklepy reklamują się wszędzie! W telewizji, internecie, ulotkach czy na Facebooku. Każdy ma swój rabat i swoje promocje. Warto pamiętać też, że już w poniedziałek 26 listopada następuje Cyber Monday!! To dzień, w którym również można znaleźć naprawdę dobre ceny produktów. Ostatnie wyprzedaże, ostatnie sztuki i super niskie ceny! (Sama czekam na drukarkę!)

Czarny Piątek i Cyber Monday w sklepie Oddajplecaka.pl !!

Kochani, nie mogło być inaczej! Również bierzemy udział w tej super akcji! Wszystkie plecaki dostępne na sklepie otrzymacie z rabatem 10%! To nie wszystko, możecie do tego skorzystać z naszego Newslettera, który daje Wam rabat jeszcze 10 zł! Wszystkie produkty, które pojawią się w sklepie poniżej wartości 100 zł, otrzymacie 10 % taniej.
Wystarczy wpisać KOD RABATOWY z obrazka w odpowiednim miejscu w koszyku zakupowym.

Kod rabatowy do sklepu OddajPlecaka.pl

Nasza promocja będzie trwała aż 4 dni! Od Czarnego Piątku po Cyber Monday do północy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *